Zapowiedź gry planszowej Kemet


Kemet

Wiek: 14+
Ilość graczy: 2-5
Czas: 60 min


W mitycznym Egipcie tylko najodważniejsi stają do walki!


Anubis, Horus, Bastet, Sobek, Wadżet – ci potężni bogowie prowadza armie do boju, demonstrując swa potęgę. Czy to w bitwach na pustyni, czy u stóp gigantycznych świątyń wykorzystują swe liczne moce, aby wspierać jednostki, a także przyzywać i kontrolować mityczne stwory, wszystko po to, by zdobyć przewagę nad wrogiem.Wciel się w jednego z egipskich bogów, stan na czele armii swoich wyznawców i wydrzyj z rak konkurentów władze nad śmiertelnikami!

Czy to własnie Twoje imię będzie budzić trwogę w sercach wrogów? Czy tysiące wyznawców będą powtarzać je z uwielbieniem?

Zawartość:
1 plansza
48 płytek Mocy(16 białych, 16 czerwonych i 16 niebieskich)
7 Potworów: Sfinks, Feniks, Mumia, Olbrzymi Skorpion, Królewski Skarabeusz, Wąż Pustynny i Pradawny Słoń
35 kart Boskiej Interwencji
32 karty Walki, w tym 2 karty specjalne
53 żetony Punktów Zwycięstwa
1 złoty i 3 srebrne znaczniki Akcji
1 Indeks Pomocy
Dla każdego gracza (w 5 kolorach):
12 Jednostek
5 znaczników Akcji
1 znacznik Punktów Modlitwy
1 Plansza Gracza
1 znacznik Kolejności
3 Piramidy (1 biała, 1 czerwona i 1 niebieska)
6 kart Walki

Kemet - część nakładu gry Kemet ma nierówno docięte kafelki. Uzgodniliśmy z producentem gry, wydawnictwem Matagot, że poprawione kafelki będą dosyłane bezpośrednio z Francji. Żeby tak się stało każdy zainteresowany powinien wypełnić zgłoszenie reklamacyjne pod tym adresem: https://www.matagot.com/en/services/index/16 Formularz jest po angielsku, ale jest prosty i czytelny. W razie problemu z wypełnieniem formularza zachęcamy do kontaktu z nami.