Do Waszej dyspozycji przekazujemy kilka adresów e-mail, na które możecie się z nami kontaktować. W zależności od tego w jakiej sprawie piszesz skorzystaj z jednego z poniższych adresów:
 


Technikalia i ogólne pytania dotyczące działania wydawnictwa. To także adres, pod który powinieneś napisać, jeśli prowadzisz sklep i chcesz rozpocząć współpracę z nami.

Jeśli w Twoim egzemplarzu brakuje jakiegoś elementu lub jest uszkodzony, śmiało pisz na ten adres. Koniecznie przeczytaj także komunikat na dole strony.

Tutaj pisz, jeśli chciałbyś zrecenzować naszą grę, masz pomysł na ciekawą akcję promocyjną lub organizujesz event, na który chcesz nas zaprosić. Pamiętaj, żeby napisać nam o sobie/imprezie jak najwięcej i podaj najważniejsze linki.

Koniecznie zajrzyj także na nasz profil na Facebooku. Pojawiają się tam często ciekawe informacje, których nie znajdziesz na naszej stronie.

Kemet - część nakładu gry Kemet ma nierówno docięte kafelki. Uzgodniliśmy z producentem gry, wydawnictwem Matagot, że poprawione kafelki będą dosyłane bezpośrednio z Francji. Żeby tak się stało każdy zainteresowany powinien wypełnić zgłoszenie reklamacyjne pod tym adresem: https://www.matagot.com/en/services/index/16 Formularz jest po angielsku, ale jest prosty i czytelny. W razie problemu z wypełnieniem formularza zachęcamy do kontaktu z nami.