Gra Planszowa Little Big Fish - 13
Gra Planszowa Little Big Fish - 12
Gra Planszowa Little Big Fish - 11
Gra Planszowa Little Big Fish - 10
Gra Planszowa Little Big Fish - 9
Gra Planszowa Little Big Fish - 8
Gra Planszowa Little Big Fish - 7
Gra Planszowa Little Big Fish - 6
Gra Planszowa Little Big Fish - 5
Gra Planszowa Little Big Fish - 4
Gra Planszowa Little Big Fish - 3
Gra Planszowa Little Big Fish - 2
Gra Planszowa Little Big Fish - 1

Little Big Fish

Wiek: 8+

Ilość graczy: 2

Czas: 15 min

Little Big Fish jest grą taktyczną dla dwóch graczy, którzy rywalizują między sobą, aby szybciej od przeciwnika zjeść jego 5 rybek.

Na początku, każdy z graczy ma trzy małe rybki w pierwszej linii planszy, przy czym plansza składa się z czterech planszetek, tworzących razem kwadrat. Aby urosnąć, rybka musi zjeść plankton. Kiedy przesuniesz się na pole, na którym znajduje się rybka przeciwnika tego samego rozmiaru lub mniejsza niż twoja, zjadasz ją. Małe rybki są szybkie, ale delikatne; mogą zjadać małe rybki, przy czym same mogą być zjedzone przez każdą rybkę. Jednak tylko one mogą przepływać przez wraki. Średnie rybki zjadają małe i średnie rybki przeciwnika i nie mogą przepłynąć przez wraki. Duże rybki zjadają wszystkie rybki i również nie mogą przepływać przez wraki.

W swojej turze przesuwasz jedną ze swoich rybek o dwa pola lub dwie swoje rybki o jedno pole. Rybki mogą poruszać się prostopadle, ale musisz rozpatrzeć efekt pola, zanim zrobisz drugi ruch. Przesuń się na pole z planktonem, aby twoja rybka urosła. Przejdź na pole narodzin, aby dodać jedną rybkę ze swojej rezerwy na planszę. Wraki działają jak tunele dla małych rybek, a pola "?" pozwalają Ci dobrać żeton, wykonać jego efekt i odrzucić go. Możesz obrócić planszetkę, natknąć się na rybaka, lub dostać gratisową rybkę. Rozpocznij wyścig i jako pierwszy zjedz pięć rybek!

Zawartość:
- Instrukcja
- 4 plansze
- 8 żetonów Niespodzianki
- 8 żetonów Planktonu
- 24 figurki Rybek

Recenzja GryfGra


Recenzja Board Time


Recenzja Turlnij


Recenzja Sterta GierGame Troll TVUnboxing