Paper Tales

Wiek: 12+

Ilość graczy: 2-5

Czas: 30 min

Był taki czas, dawno, dawno temu, kiedy po Ziemi chodziło mnóstwo fantastycznych stworzeń, a świat targany był przez nieustające heroiczne wojny. Paper Tales są ostatnim zachowanym reliktem tych zapomnianych czasów. Nadeszła chwila, by ponownie otworzyć tę księgę i uwolnić legendarne wieki!

Przeżywaj fantastyczne wieki wielkich walk i ekspansji w Paper Tales. Zmieniaj kombinacje swoich poddanych i fantastycznych istot na podstawie swoich osiągnięć oraz ich wieku, bo wszystko przemija z czasem, nawet magiczne stworzenia i wielcy herosi! Napisz nową legendę o prawowitym władcy, który przyniósł jedność rywalizującym królestwom.

Bardziej szczegółowo — Paper Tales jest grą karcianą, w której gracze wykładają karty jednocześnie. W każdej turze gracze przygotowują od czterech do pięciu jednostek, które następnie rekrutują do swojego królestwa — zakładając, że mogą za nie zapłacić. Wybory te określają zdolność graczy do zwycięstw w bitwie, generowania dużych dochodów, konstruowania budynków dających nowe możliwości i zdobywania punktów legendy. Musisz jednak pamiętać, że miejsce w twoim Królestwie jest ograniczone, a Jednostki będą przemijać w nieubłaganym upływie czasu.

Stwórz kompleksową strategię, dostosuj kształt swojej krainy zgodnie z możliwościami i ograniczeniami, a dokonasz wielkich osiągnięć!

Zawartość:
- 1 Tor punktacji
- 1 drewniany znacznik Czasu
- 30 Monet o wartości 1
- 10 Monet o wartości 5
- 30 znaczników Przemijania
- 5 Kart Pomocy Gracza
- 5 drewnianych znaczników punktacji
- 25 kart Budynków
- 81 kart JednostekRecenzja Games Fanatic


Recenzja Board Time


Recenzja Diceland


Recenzja Blog na Wolny Czas


Recenzja Bestiariusz


Recenzja Pirat PlanszówekGranie w chmurach: podsumowanie, recenzjaGranie w chmurach: zasadyUnboxing